משאלות מתגשמות

משאלות מתגשמות

מאנגלית: תמר רפאל

כל מציאות התחילה בדמיון. כל מה שעוד יתרחש בעולם יתחיל בדמיון.
 
המתנה הגדולה ביותר שניתנה לאדם היא כוח הדמיון. בעזרת הדמיון אפשר לגייס את הכוחות הפנימיים הקיימים בכל אדם על מנת להגשים חלומות, לממש פנטזיות ולהפוך דמיון למציאות חיים.
הספר משאלות מתגשמות לוקח את הקורא ביד בוטחת למסע גילוי, שבסופו הוא יהפוך לאמן מימוש התשוקות של עצמו.
 
ד"ר וויין וו. דייר חוקר כאן לראשונה את האני הנשגב ביותר. בעזרת תובנותיו, הוא מדריך את הקורא איך משנים את התפיסה העצמית ומתחברים לנוכחות האלוהית ובכך מגיעים לאמת הרוחנית המאמינה שהכול אפשרי.
 
כיצד מתרחש התהליך הפלאי הזה? באמצעות תרגול טכניקות ממוקדות של אימון הלא מודע. הספר מעודד את הקורא להעז להעלות בדמיונו את אשר ירצה לממש במציאות, ובמקביל מעניק לו את הכלים הנחוצים לעיצוב החיים.
הספר מלמד איך מאמנים את הדמיון בדרך חדשה שתאפשר לחיות את החיים מתוך תחושת שליחות נשגבת. ד"ר וויין וו. דייר כבר שכנע מיליונים ברחבי העולם שהם אלוהיים, וכי טמונה בהם זהות פנימית, בלתי נראית, שמנחה אותם באומנות ההגשמה. גם אתם יכולים להפוך למומחים של ממש בהגשמת משאלות באמצעות שליטה מודעת ומכוּונת בדמיונכם!
 
***********
 
"גאון של עזרה עצמית" – מגזין Woman 
 
ד"ר ויין וו. דייר הוא סופר בעל שם עולמי ומרצה בתחום ההגשמה העצמית. הוא חיבר יותר מ-30 ספרים ובהם "השראה", "כוח הכוונה" ו"שנה את מחשבותיך, שנה את חייך". הוא בעל תואר דוקטור בייעוץ חינוכי מאוניברסיטת וויין בדטרויט וכיהן כפרופסור מן המניין באוניברסיטת סנט ג'ון בניו יורק.
 

המלצה באתר סלונה

המלצה באתר Read Books

 המלצה באתר נוריתהה

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתוב ביקורת על הספר