להנהיג את השבט

להנהיג את השבט

היום כל מי שרוצה יכול להיות מנהיגו של שבט, מדוע רק מעטים בוחרים להנהיג?

רובנו עדיין שבויים בתחושה שכדי להנהיג שבט כלשהו, נזדקק לאישורים, להסמכות, למינויים או לתעודות מגורם עליון כלשהו. אבל היום המנהיגות צומחת דווקא ממקומות בלתי צפויים, מלמטה, מהשטח. מהפכת האינטרנט דאגה לסילוק רוב החסמים למנהיגות. הכלים העומדים לרשותנו באינטרנט תומכים בשגשוגם של המוני שבטים, חדשים וּותיקים, גדולים וקטנים, שבטים שהם קהילות מוכוונות רעיון ומטרה.
מי ינהיג את כל השבטים הללו? הצטרפו למהפך!
אמנם האינטרנט מספק לנו כלי עבודה נהדר, אבל הוא לא יכול לספק לנו מנהיגות. כדי למצוא מנהיגות, נזדקק לאנשים כמונו וכמוכם. אנשים פשוטים חדורי להט ואמונה, שהשינוי בוער בעצמותיהם, יכולים להוביל תהליכי שינוי משמעותיים ביותר.
היום המנהיגות כרוכה בהרבה חזון ובמעט מאמץ. היום קל להיות מנהיג יותר מאי-פעם. הודות לכלי התקשורת המתוחכמים שהעולם מעמיד לרשותנו הפכו פעולות, שפעם היו כרוכות במאמצים רבים, לפעולות פשוטות וזמינות: קריאת תיגר על הסטטוס-קוו, בחירה שלא לחדול מעשייה, כפירה במוסכמות, הפצת דעות, הובלת שינוי ועוד.
סת' גודין, מותג בפני עצמו, קורא לכם להצטרף למהפך ולהיות מנהיגים. בעזרת רצון כן לשנות ואכפתיות אמיתית תהפכו ממדי-חום לווסתי-חום, ממקבלי דעה למובילי דעה. למנהיגים.
אם לדעתכם מנהיגות היא רק לאחרים, חשבו שוב!
רב-המכר "להנהיג את השבט" יספק לכם את העקרונות הבסיסיים והכלים המעשיים להבין את סודות המנהיגות, היכן התועלות והיתרונות לכם ולחברי השבטים השונים, ומדוע להיות מנהיג היום קל ומשתלם הרבה יותר מכפי שאתם חושבים.
אז למה אתם מחכים? העולם זקוק למנהיגים, העולם ממתין לך! 
 
סת' גודין הוא מחברם של עשרה רבי-מכר בקנה מידה עולמי, וביניהם "פרה סגולה" שיצאה לאור בעברית בהוצאת אופוס. ספריו תורגמו ליותר מעשרים וחמש שפות. הוא גם המייסד והמנכ"ל של Squidoo.com (שבט ענקי שהולך ומתעצם) ושל הבלוגר העסקי האהוד ביותר בעולם. בקרו באתר sethgodin.com והקליקו על ראשו כדי לקרוא את הבלוג שלו.

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתוב ביקורת על הספר