מיומנויות רכות

מיומנויות רכות

מומחים מכל קשת התחומים, החל מכלכלה וכלה במנהיגים עולמיים בתחומי הרוח, מסכימים: המיומנויות הרכות שלכם - הן שיקבעו אם הקריירה שלכם תצמח או תצנח.
מחקרים מראים כי המיומנויות הרכות משפיעות על ההצלחה שלכם יותר מכל גורם אחר!
 
מה הן מיומנויות רכות?
מיומנויות אישיות ובין-אישיות קובעות את יכולתו של אדם להצטיין ולהגיע להישגים אישיים ומקצועיים במסגרות חברתיות, כמו ארגונים, צוותי עבודה או כל הרכב אנושי אחר. המיומנויות הללו כוללות יכולות בתחומי אינטליגנציה רגשית, תקשורת, ניהול ומנהיגות, גינונים, פתרון קונפליקטים, קבלת החלטות, הנעה ומשמעת עצמית, יכולת שכנוע וכו'.
 
מה היא המציאות הקשוחה?
מיומנויות רכות זוכות למעט כבוד אם בכלל במסגרות הכשרה, אימון ולימודים. התוצאה: מומחים רבים מכל התחומים מצטיינים מבחינה מקצועית, אך מתקשים להתקדם בקריירה. מניסיונה של פגי קלאוס, ברוב המקרים העיכובים נובעים מקשיים בהתנהלות החברתית, התקשורתית והאישיותית שלהם – ולא כפי שנהוג להאמין - המקצועית.
 
המפתח להצלחה – טכניקות וכלים שימושיים לפיתוח המיומנויות הרכות:
בסגנון ישיר, קריא ומלא הומור, ועתיר דוגמאות וסיפורים אישיים, מספקת פגי קלאוס דרכים מעשיות, נקודתיות וגם כלליות, להתמודדות עם אתגרי המיומנויות הרכות במקום העבודה.
 
בספרה תלמדו כיצד:
§                    לנהל את עומס העבודה
§                    לפתח ולקדם את המותג האישי שלכם שהוא - אתם
§                    להיות מנהלים ומנהיגים
§                    להתמודד עם בעלי הביקורת
§                    לנווט בנבכי הפוליטיקה הארגונית
ועוד
 
הספר מתאים לאנשים בכל הדרגים המקצועיים, בין שזה עתה יצאתם לשוק העבודה ובין שאתם כבר מנהלים בכירים ממולחים ומנוסים. ספר זה הוא ספר חובה לכל מי שמרגיש קושי בלתי מוסבר להתקדם לשלב הבא בסולם הקריירה שלו.
 

פגי קלאוס, מאמנת מקצועית של בכירים בחברות ובארגונים מובילים בכל העולם, היא מחברת רב-המכר "אומנות השיווק העצמי" שיצא לאור בהוצאת אופוס. עם לקוחותיה נמנים Credit Suise, Disney, UNICEF, Kaizer ועוד.

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתוב ביקורת על הספר