ציר-האופן

ציר-האופן

תרגום: אפרת אביסרור

ציר-האופן: 
פין מתכת קטן ולעתים בלתי נראה אך בעל חשיבות מכרעת, שמחזיק את האופן במקומו. בלעדיו שום גלגל אינו יכול לנוע ביעילות.
 
בימים עברו התחלקו עובדים בכל ארגון לשתי קבוצות: ההנהלה והעובדים. עתה יש קבוצה שלישית: קבוצת צירי-האופן.
צירי-האופן הם אנשים שהופכים כל יום וכל מעשה – לדבר אמנות
 
קבוצת צירי-האופן מורכבת מאנשים שממציאים, ומנהיגים (ואין זה משנה מהי הגדרת תפקידם), ומחברים בין אנשים, ויוצרים דברים חדשים ומוציאים את הסדר מתוך הכאוס. הם מבינים מה צריך לעשות גם כשאין בידם מדריך מפורט. הם מלהיבים את לקוחותיהם כמו גם את עמיתיהם. הם אוהבים את עבודתם, ויוצקים לתוכה את ה'אני' הטוב ביותר שלהם. 
בעולם של ימינו דווקא צירי-האופן אלה שמקבלים את המשרות הטובות ביותר וזוכים לדרגות החופש הגבוהות ביותר
 
צירי-האופן הם אבני הבניין החיוניות המחזיקות את כתליו של כל ארגון מצליח. כמו הוו הקטן ששומר שהאופן לא יתנתק מצירו, גם הם לעתים בלתי נראים אך אי-אפשר לוותר עליהם.
גם בכם יש את מה שצריך כדי להפוך להיות אנשים שאי-אפשר לוותר עליהם!
האם גם אתם יכולים להיות צירי-אופן? וודאי. האם הצלחתם אי פעם לזהות קיצור דרך שאיש לא זיהה לפניכם? אפילו פעם אחת? מובן שהתשובה היא כן.
בספר זה תוכלו ליהנות ממשנתו של סת' גודין, חדשן, יזם, הוגה ומחברם של ספרי שיווק ועזרה עצמית שהפכו לרבי מכר בעולם כולו. גודין יעניק לכם כלים להיפטר מההתנגדות הפנימית המשתקת והמחניקה ולשחרר את האמנות שלכם אל העולם, לזרוח ולייצר שינוי אמיתי בר-קיימא.
כותב גודין: "בכל יום אני פוגש אנשים שיש להם כל כך הרבה מה לתת, אבל הבריונות וההפחדה שהופעלו עליהם במשך כל חייהם על ידי חברה שמרנית ודורסנית, גרמה להם להחניק הכול בקרבם. ובכן הגיע הזמן להפסיק להתחשב בדרישות המנגנון, ולהתחיל לסרטט את המפה שלכם בעצמכם. 
בכל אחד מכם חבויה גאונות אמיתית. התרומה שלכם חיונית, והאמנות שאתם מייצרים היא יקרת ערך. רק אתם יכולים לתת אותה לעולם. זאת האחריות שלכם."
 
סת' גודין, מחברם של יותר מתריסר רבי-מכר, וביניהם "פרה סגולה" ו"להנהיג את השבט" שיצאו לאור בעברית בהוצאת אופוס, זכה לא אחת לכינוי "משווק-העל של אמריקה". ספריו תורגמו ליותר משלושים שפות, הבלוג שלו הוא כנראה הנקרא ביותר בעולם, והחברה האחרונה שייסד, Squidoo.com מדורגת במס' 125 מבין האתרים הנצפים ביותר בארצות-הברית. ספרו "ציר-האופן" הפך לרב-מכר בארצות-הברית ביום הראשון להוצאתו לאור.

 המלצה בגלובל ריפורט

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתוב ביקורת על הספר