מזיגת הכהה

מזיגת הכהה

איך קשורה בית הרצווסטן המפורסמת להצלת העולם המערבי כולו מהצבאות הטורקיים הפולשים? בריאן דאפי, חייל שכיר מזדקן, הוא האדם היחיד שיכול להציל את העולם מהרשע- אם רק יוכל להבין למה הבירה חשובה כל כך לזקן המסתורי הקרוי המלך הדייג, ולמה חלומותיו רדופים בתמונותיהן של חרב ושל זרוע המתרוממת מאגם...
 
טים פאוורס הוא מחברם של כמה ספרים, ובכללם שערי אנוביס זוכה פרס פיליפ ק דיק, הזדמנות אחרונה זוכה פרס הפנטזיה העולמי, ו- Expiration Date  זוכה פרס לוקוס.
 
"המיזוג החלק ונטול המאמץ למראית עין בין פעולה והומור, הדמויות הנפלאות, הרקע עשיר, העלילה מבריקה- הכול מושלם" – ג'יימס פ' בליילוק.
 
"טים פאוורס עושה את זה היטב!בשילוב המיטב שבמיתולוגיה ובהיסטוריה האמיתית, הוא לוקח אתכם להרפתקה קסומה ועליזה שהיא בו- זמנית מותחת ומצחיקה. לא תקרו הסבר סביר יותר לציוויליזציה המערבית, או הסבר מהנה אף כדי מחצית מזה"- דיוויד ברין.
 

 

 

 

"אני משתהה לנוכח יצירתו של פאוורס, אבל עלי להודות באהבתי הסודית למזיגת הכהה. פאוורס הוא אחד מהראשונים שהחזירו את הפנטזיה אל העיר, אליה היא שייכת! אם נמאס לכם ממסעות אינסופיים ביערות אפלוליים ובהרים מבודדים, זה המקום להתחיל בו" – אלן קושנר, מחברת Swordspoint.