נגמרו התירוצים!

נגמרו התירוצים!

האם אני יכול לבצע שינויים מרחיקי לכת באופן התנהלות חיי?
 האם אפשר לשנות מחשבות והתנהגויות הרסניות, שליוו אותי מאז שאני זוכרת את עצמי? האם אני באמת יכול לתכנת את עצמי מחדש, גם אם למעשה אינני מכיר דרך אחרת לחשוב ולהתנהג?
 האם אפשר בכלל להעלות על הדעת שאוכל להחליף את ההוויות האלה ולפתוח את עצמי ל"אני" חדשה?
 
הספר "נגמרו התירוצים!" הוא התשובה לשאלות האלה. כן, אתם יכולים לעשות את זה, כאן ועכשיו. אתם יכולים לוותר על כל מחשבה לא רצויה שאתם מחזיקים כבר זמן רב, שהפכה להגדרה עצמית שלכם.
"נגמרו התירוצים!" מציע שיטה רבת-עוצמה וקלה להיפטר מהרגלי חשיבה המוטמעים עמוק בראשכם, המונעים מכם להיות האדם שאתם רוצים להיות.
 
וויין מציג רשימה של "קביים מחשבתיים", מודעים ולא מודעים, שכולנו משתמשים בהם, ודרכים להיפטר מהם אחת ולתמיד. אתם תלמדו לשאול שאלות על כל תירוץ ולהמשיך בצעדי השיטה החדשה.
לאחר שתיפטרו מהצורך להסביר את החסרונות והכישלונות שלכם, תתעוררו אל החיים שתמיד חלמתם עליהם, ובסופו של דבר תבינו שאין תירוצים ששווה להגן עליהם, גם אם הם היו תמיד חלק מחייכם – והשמחה שבשחרורם תהדהד בכל ישותכם.
 
ד"ר וויין וו' דייר הוא סופר ומרצה בין-לאומי בתחום ההתפתחות האישית. הוא כתב יותר משלושים ספרים, יצר אין-ספור תוכניות וידאו ואודיו והופיע באלפי תוכניות רדיו וטלוויזיה. הוא בעל תואר דוקטור בייעוץ חינוכי. ספריו "שנה את מחשבותיך שנה את חייך", "השראה", "עשרה סודות להצלחה ושלווה פנימית" ו"כוח הכוונה" ראו אור בהוצאת אופוס.