תנאי שימוש

אתר הספרים של אופוס הוצאה לאור בע"מ (להלן: "האתר"), מס' ח.פ.: 511186330, הינו אתר אינטרנט המנהל חנות וירטואלית לציבור הגולשים ברשת האינטרנט בישראל ובחו"ל. אנא קרא תקנון זה בעיון בטרם גלישה באתר ו/או רכישת מוצר באמצעות האתר שכן המשך גלישה ועיון במידע המפורסם באתר ו/או רכישה של מוצר כלשהו באתר מהווים הסכמתך להוראות תקנון זה כולן. אינך חייב להסכים לאמור בתקנון זה אולם אם אינך מסכים לאמור כאן, הינך נדרש לצאת מהאתר ולא לעשות בו כל שימוש.

טרם ביצוע ההזמנה יש לבצע פעולת הרשמה והקלדת פרטים בסיסיים. לאחר ביצוע הפעולה תתבצע בדיקת כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה ע"י חברות כרטיסי האשראי תינתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה או נדחתה. רק אישור בדבר ביצוע העסקה שהתקבל בדואר האלקטרוני של הלקוח הכולל את פרטי ההזמנה הרלבנטיים יהווה אישור על קליטת ההזמנה. הרישום במחשבי החברה יהווה ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

תנאי וזמן אספקה

מועדי אספקת מוצרים הנם על פי המועדים הנקובים בדף המכירה של המוצר, אלא אם צוין מפורשות אחרת. זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א-ה) ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג:

שליחות עד שבעה ימי עסקים, דואר רשום עד 14 ימי עסקים, איסוף עצמי הלקוח ימתין להודעה מהמחסן.

במידה וגורמים או אירועים שאינם בשליטת מפעילי האתר יעכבו או ימנעו את קיום מכירת המוצרים או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, האתר מטעמה של החברה יציעו לצרכן לבחור בין המתנה לקבלת המוצר או ביטול העסקה, וישיבו לו את כספו, בניכוי דמי המשלוח.

האחריות על הלקוח/ה לבדוק בתיבת המיילים שלו/ה, כולל בספריית הזבל (ספאם) את המייל שנשלח מאתר אופוס ובו מספר המעקב של המשלוח.

משלוח שלא נאסף מבית הדואר ומכך חזר להוצאה, תבוטל הזמנתו וכספו יוחזר  למעט דמי המשלוח, משלוח נוסף יחויב בדמי משלוח נוספים.

משלוח באמצעות שליח, יימסר אך ורק בשעות העבודה 09:00-17:00 ויתואם מראש ע"י השליח.

רכישת ספרים מעל 500 ש"ח המשלוח ללא עלות באמצעות שליח 

·        לידיעה, יש להמתין יומיים לאחר קבלת מספר המעקב לפני בדיקתו באתר הדואר.

ביטול עסקה

על-פי חוק הגנת הצרכן לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול, לאחר שהצרכן פתח את אריזתם המקורית. לא ניתן לבטל עסקה לרכישת ספר שאריזתו המקורית נפתחה או שאין לו אריזה.  

ניתן להודיע על ביטול עסקה או חלק ממנה עד 48 שעות מרגע ביצוע ההזמנה ותזוכה עלות הספר/ים בניכוי דמי המשלוח, .

באיסוף עצמי ניתן לבטל את ההזמנה אך ורק בהחזרת הספרים למודן בן שמן מקום איסופם באריזתם המקורית.  

ניתן לבטל את העסקה לגבי ספר שאריזתו המקורית לא נפתחה תוך 14 ימים מיום קבלת הספרים ובלבד שיוחזרו לת.ד. 65101  ת אביב 61650.

הודעת ביטול ניתן לשלוח במייל:  opusbooks.info@gmail.com  או בדואר רשום לתיבת דואר 65101 ת"א 6165002, בהודעת הביטול יש לציין את מספר ההזמנה, שם, טלפון ומספר הזהות של הצרכן.

.פגם קל הנובע ממשלוח החבילה בדואר או באמצעות שליח לא יזכה את את הרוכש בספר חליפי, לעיתים פגמים אלו של נפילת החבילהאו הספר בית הלקוח אינה בשליטתנו או באחריותנו

בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול.

המוצר יוחזר על חשבון הצרכן.

בעת החלפת ספר פגם או קבלת ספר שונה משהוזמן, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע (ראו  בטבלת המשלוחים[GT1]  ) או כל הפרה אחרת של החוזה,  כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר במעטפה, לאחת מחנויות צומת, בציון להחזרה למודן כשם הנמען.

אחריות כללית בגין פעילות האתר

אופוס לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתעשה על ידי משתתפים באתר במהלך המכירות בו או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

אופוס עושה ותעשה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר אך לא מתחייבת שהשירות בו לא יופרע עקב תקלות בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת, והיא לא תהיה אחריות לתקלות או שיבושים ברשת האינטרנט או בקווי התקשורת.

 סמכויות שיפוט

כל סכסוך משפטי יידון בעיר המחוז ת"א,

אבטחת מידע ופרטיות

המחוייבות שלנו להגנת הפרטיות

הפרטיות שלך חשובה לנו. כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנחנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו.

המחויבות לשמירה על הפרטיות ואבטחת המידע

במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנת מוצר או שירות, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב, הוצאת קבלה). המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי). במקרה ששלחת לנו דוא"ל נשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה שלחת לצורך משלוח דוא"ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת, וכמו כן לא אנו מתחייבים לא למסור את הכתובת לכל גוף אחר. דואר שיווקי מאופוס ישלח רק במקרה שניתנה הסכמה מפורשת בכתב מראש בהתאם להוראות החוק.

לבוחרים בשיטת משלוח בדואר (דואר רגיל / דואר רשום) אנו מצרפים את מספר הטלפון של הלקוח על גבי החבילה. שירות של דואר ישראל שולח SMS לטלפון הנייד על מנת מאפשר ללקוח לאסוף את החבילה שלו ללא צורך בהצגת הודעה מודפסת (פתק אדום). התהליך מקצר משמעותית את זמן הגעת החבילה. כאשר פריט הדואר שהוזמן מוכן לאיסוף מיידי בסניף או בנקודת המסירה הקרובה, הלקוח יקבל הודעה מפורטת על כך לטלפון הנייד.

כל הפרטים של אמצעי התשלום שהועברו לביצוע התשלום בכרטיס האשראי אינם עוברים באתר אופוס אלא בחברת סליקה ואינם נשמרים בכל אמצעי/אתר/קובץ אלא מועברים ישירות לחברת הסליקה המאובטחות.

יצירת קשר איתנו

לשאלות בנושא בירור משלוחים והזמנות בלבד יש לפנות אלינו בכתובת המייל:  opusbooks.info@gmail.com

לכל שאלה בענייני תוכן ו/או אחרת ניתן לפנות במייל בלבד opus@opus.co.il