עקרון 80/20

עקרון 80/20

עקרון 80/20 עובד!

עקרון 80/20 הוא המפתח לשיפור חיינו, אישית ומקצועית!

עקרון 80/20, המבוסס על חוק פארטו, הוא דפוס של אי-איזון הקיים בטבע, שניתן לצפות אותו מראש. הוא קיים בכל תחומי חיינו ברמה זו או אחרת. למשל, אתם לובשים רק 20% מהבגדים שיש לכם בארון ב80%- מהזמן, ומשתמשים רק ב20%- מהפעולות במחשב ומהמילים הקיימות בשפתכם ב80%- מזמן השימוש! זאת ועוד, בעסקים בדרך כלל 20% מהמוצרים מניבים 80% מהרווחים - והדבר נכון גם ל20%- מהלקוחות.  באותו האופן רק 20% המובחרים מקרב העובדים בכל עסק תורמים לו 80% מהישגיו!
משמעות הדבר שימושית ואופטימית מאוד: בכל תחום שהוא, אישי ומקצועי, כל שעליכם לעשות הוא לדעת לזהות את 'המעטים החיוניים, כלומר, את החמישית היצרנית במיוחד מכל מה שאתם עושים, לרכז בה את מרב השקעתכם ולהזניק פלאים את התוצאות!
ניהול נכון על-פי עקרון 80/20 הוא הבסיס והמפתח לניצול משאבים יצרני ויעיל, שיביא לכם הצלחה עסקית ואישית מעל ומעבר לכל הציפיות!
ספר זה, שהיה לרב-מכר ענק ונמכר במאות אלפי עותקים בעולם, נבחר לאחד מ25- ספרי העסקים החשובים ביותר במאה ה20-! זה הספר הראשון שמלמד בצורה שיטתית ומעשית כיצד להשתמש בעקרון 80/20 ולהפיק ממנו תועלת ברמה שלא שיערתם. ספר זה יראה לכם כיצד לתת מינוף עצום להשקעה שלכם בכל תחום ולנצל לטובתכם את האי-איזון שקיים בטבע. אם תתמקדו ב20%- החשובים, תוכלו לשלוט בחייכם במקום שהם יקרו לכם.
בעזרת עקרון 80/20 תוכלו להשיג הרבה יותר, עם הרבה פחות.
ריצארד קוק הוא מחברם של 13 ספרים עטורי שבחים. הוא רואה את חייו שלו כניסוי של יותר בפחות, ואת הצלחתו האישית הוא ביסס על עקרון 80/20. מאז התחלתי להקדיש פחות זמן לעבודה, הצלחתי להגיע להישגים גבוהים בהרבה, הוא אומר.  ריצארד קוק הוא יזם מצליח, משקיע ויועץ אסטרטגי שייסד עסקים עתירי מיליונים בתחומי הייעוץ, המלונאות והמסעדנות. הוא משמש דירקטור ובעל מניות בארגונים רבים.

כתוב ביקורת על הספר