לחשוב לשם שינוי

לחשוב לשם שינוי

המצליחנים חושבים אחרת!!
מה מבדיל מצליחנים מיתר האנשים? התשובה היא – מיומנות החשיבה הטובה. אנשים השולטים במיומנות החשיבה הטובה אינם חשים חסרי אונים מול בעיה שדורשת פתרון. הם פתוחים לרעיונות יצירתיים, שואבים השראה מתחומים מגוונים, ותמיד מתבוננים קדימה אל עבר עתיד טוב יותר. הם רואים בכוח הרצון יסוד חיוני והכרחי להצלחתם. ברור להם שכדי להצליח בחיים צריך קודם כל לחשוב בצורה הנכונה. השאלה היא, ומה איתנו? האם גם אנחנו באמת יכולים ללמוד הרגלי חשיבה חדשים ולהשיג את המטרות שאנו מציבים לעצמנו? הספר 'לחשוב לשם שינוי עונה על שאלה זאת ב כן מהדהד, ומבהיר בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים ששינוי בדרכי החשיבה עשוי להוביל לשינוי מהותי בחיים.
הספר מציג בפניכם, הקוראים, מבחנים עצמיים שיעזרו לכם לקבוע מהו סגנון החשיבה המתאים לכם ביותר, ועורך לכם הכרה עם סגנונות חשיבה חדשים ומאלפים. בעזרת ההדרכה שהספר הזה יעניק לכם, תוכלו ללמוד שלב אחרי שלב את יסודותיהן של 11 גישות לחיים ולעבודה שמאפיינות אנשים מצליחנים, וביניהן:
· חוכמת ראיית התמונה השלמה: כיצד לראות את העולם מעבר לצרכים האישיים שלכם, וכיצד גישה זו פותחת פתח לרעיונות נפלאים;
· חשיבה ממוקדת: סילוק רעשים והפרעות בחשיבה במטרה להגשים את מלוא הפוטנציאל הטמון בכם;
· חשיבה יצירתית: יציאה אל מחוץ לקופסה כדי להשיג פריצת דרך משמעותית בחייכם;
· חשיבה משותפת: לחשוב יחד עם אחרים כדי ליהנות מפירותיו של סיעור מוחות;
· חשיבה משקפת: להתבונן בעבר כדי להיטיב ולהבין את העתיד.
ייחודו של הספר לחשוב לשם שינוי טמון בכך שהוא אינו עוסק במה לחשוב אלא דווקא באיך לחשוב, ובדרך הטובה ביותר לנצל את הנכס היקר ביותר שיש לנו – שכל. מאיינשטיין ועד ויקטור הוגו, מדיזראלי ועד אייזנהאואר, ועוד רבים אחרים שגון ס מקסוול שואב מהם השראה בספרו, כל האנשים הדגולים והמצליחים הללו הכירו בעוצמה הטמונה בחשיבה, ושמו דגש דווקא על המיומנות הזאת בחייהם האישיים והמקצועיים. החשיבה הטובה היא היא התשתית והבסיס להצלחה בחיים.

גון ס מקסוול נחשב בעיני רבים למומחה המנהיגות מספר אחת בארצות הברית. הוא מייסדה של קבוצת INJOY , ארגון שחרת על דגלו לסייע לאנשים למרב את פוטנציאל המנהיגות שלהם. ספריו המצוינים מופיעים תדיר ברשימות רבי המכר של הניו-יורק טיימס, ותורגמו לשפות רבות.

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתוב ביקורת על הספר