האקסטזה שבכניעה

האקסטזה שבכניעה

לחוות את כוחו של השחרור

האם אתם מחבלים בעצמכם בעודף מאמצים? האם כסף מדאיג אתכם תכופות? האם הייתם רוצים דימוי גוף חיובי יותר וחושניות מעוררת? האם אתם חושבים באובססיביות על אהבה מהעבר או על אנשים שאינם פנויים אליכם? האם אתם מתקשים לעבוד לצידם או תחת מרותם של אנשים מתישים? האם אתם מתמודדים עם מחלה או עם מוות של אדם קרוב?

מחברת רבי המכר ג'ודית אורלוף, מציגה בספרה עטור השבחים "האקסטזה של הכניעה" גישה יחודית ומוכוונת תוצאות להפחתת לחצים, לחיים שלווים יותר בהווה ולקלילות קיומית שקשה לעמוד בפניה. בשידוך בין רפואה נוירולוגית, רפואה פסיכולוגית ורפואה אינטואיטיבית, ד"ר אורלוף מציעה שתים-עשרה גישות מפורטות לכניעה בתחומים שונים ובהם עבודה, כספים, מערכות יחסים ובריאות. תלמדו גם את אמנות קריאת האנשים וכיצד להזדקן באושר על ידי שחרור הפחד.

אבל האם אין פירושה של כניעה תבוסה והרמת ידיים? לא לדבריה של ד"ר אורלוף. כניעה היא החתיכה החסרה והמפתיעה לאושר, לשפע ולחיוניות! על פניו נראה שהכניעה מנוגדת להיגיון ההצלחה, אבל הידיעה מתי לשלוט ומתי לשחרר היא הסוד לגילוי עוצמה בכל תחומי החיים. בלי להבין את מיומנות הכניעה, את היכולת לקבל את מה שיש, אתם עלולים להזיק לקריירה שלכם, למערכות היחסים עם אנשים בחייכם, למיניותכם, לרוחניות ולבריאות שלכם. בעולמנו הסופר מקושר, שבו הודעות בדואר אלקטרוני ובטלפונים מפריעות לנו ללא הרף, היא מראה שהשחרור קל יותר ממה שאנו חושבים. הכניעה מסלקת את המחסומים ואת התשישות שמקורם במאמצי יתר, ועוזרת להשיג מטרות בפחות מאמץ.

"אני מציעה את עצמי כמדריכה," כותבת ד"ר אורלוף. "בספר זה אני רוצה לחלוק איתכם את מה שלמדתי על כניעה. אני רוצה להפקיד בידיכם את הסודות שלי. איני יכולה לצפות מה יקרה לכם או ממה תצטרכו להשתחרר, אבל אני יודעת שהתוצאה תהיה טהורה וטובה ונכונה ותעלה על כל ציפיותיכם."

 

ד"ר ג'ודית אורלוף, מרצה לפסיכיאטריה באוניברסיטת UCLA, מסייעת למטופלים רבים ללמוד את אמנות הכניעה להשגת חירות רוחנית, זה למעלה מעשרים שנה. היא מחברת רבי המכר 'חירות רגשית', 'אנרגיה חיובית', 'המדריך לריפוי אינטואיטיבי', ו'אינטואיציה'. היא הופיעה בתוכנית הטלוויזיה של ד"ר אוז ובתוכניות אחרות בערוצים מרכזיים. הרצאתה בכנס TED עם השקת ספר זה זכתה כבר למעל לחצי מיליון צפיות ביוטיוב. למידע נוסף בקרו באתר www.drjudithorloff.com.

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתוב ביקורת על הספר