קארט בלאנש

קארט בלאנש

עולם הריגול של המאה ה-21 לאחר פיגועי התאומים, פיגועי הרכבת התחתית בלונדון והמלחמה באפגניסטן הוא לא אותו העולם. האנשים שצריכים לחצות את קווי האויב ולמצוא את אויביהם חייבים להיות נחושים יותר, אכזריים יותר, ובעלי המכשור המתוחכם ביותר.
 
הכירו את ג'יימס בונד.
 
מערך המודיעין של בריטניה מצליח לקלוט שדר סודי על פיגוע המוני שיהרוג אלפי בני אדם ביום שישי הקרוב. על ג'יימס בונד, סוכן מספר 007, מקבל קארט בלאנש, חופש פעולה מוחלט, לעשות כל שיידרש על מנת לגלות מי יבצע את הפיגוע ולמנוע אותו. כדי לעשות זאת, בונד יוצא למרדף מסביב לעולם אחרי סברן היידט, מיליונר ופילנתרופ המסתיר זהות פסיכופתית של אדם המכור לריקבון ומוות.
 
היום יום שני. השעון מתקתק...
 
 
ג'פרי דיבר, סופר המותחנים רבי המכר, מביא את ג'יימס בונד לימינו אנו יחד עם כל עולם הריגול של ימינו. מכשירים מתקדמים, ריגול בינלאומי וכלי נשק מתוחכמים. ולא לשכוח את הנופים המקסימים מסביב לעולם, המכוניות המהירות, וכמובן, הנשים היפות. ג'פרי ידוע בספרי המתח הפתלתלים שלו כמו "אספן העצמות" שהיווה מקור לסרט בכיכובם של דנזל וושינגטון ואנג'לינה ג'ולי ו"הירח הקר" (שראה אור בעברית בהוצאת אופוס), כמו כן הוא זוכה פרס פגיון הפלדה על שם איאן פלמינג.
 
לקרוא מנוער, לא מעורבב.

כתוב ביקורת על הספר