רגעי חסד

רגעי חסד

 

ספר זה אינו עוסק בשאלה: אם אנשים רבים חווים רגעי חסד, אלא בשאלה מה עושים לאחר מכן אנשים שאכן חוו רגעי חסד.

יש אנשים שדוחקים הצדה את רגעי החסד, מבטלים אותם, שומרים אותם בסוד ואפילו מנסים לשכוח אותם. אחרים, כמו האנשים בספר זה, מספרים עליהם בחופשיות, כך שאנשים בכל מקום יוכלו לקבל מהם השראה, ללמוד מהם ולהיזכר בדם -  שתמיד ידעו. אני מאמין שאלו שעושים זאת עוזרים בהבאת ריפוי לעולם.

לכן, ידידיי, הגיע הזמן לצאת מהארון. הגיע הזמן לנופף בידינו, לספר את סיפורינו, לצעוק בקולי קולות את חוויותינו הכמוסות ביותר ולגרום לאנשים להרים גבה, כי גבות מורמות מעלות שאלות.

עלינו לשתף אחרים בסיפורינו על הדם - ים הקדושים שאנו יודעים, שאותם למדנו רגעים המקודשים ביותר בחיים. מפני שרגעים המקודשים האלה, רגעי החסד, האמיתות המקודשות הופכות אמיתיות לתרבות כולה. וכשאנו חיים את האמיתות המקודשות ביותר, מתקדמת התרבות והיקום מתפתח, וכשאיננו חיים את אותן אמיתות, דועכת התרבות.

ניל דונאלד וולש הוא מחבר "שיחות עם א'לוהים" 1, 2 ו -  3; "ידידות עם אלוהים", ו"אחדות עם אלוהים". כולם היו ברשימת רבי - המכר של ה"ניו יורק טיימס". הספר הראשון שהה ברשימה יותר משנתיים וחצי. הספרים תורגמו ליותר מ24 -  שפות. הוא כתב עוד עשרה ספרים בנושאים דומים.

 וולש חי עם אשתו ננסי באשלנד, אורמן. יחד הם מפעילים את ReCreation ארגון שלא למטרות רווח, שמטרתו לעזור לאנשים להשיב לעצמם את עצמם. וולש מרצה ועורך סדנאות רוחניות בכל העולם כדי לתמוך במסרים המופיעים בספריו וכדי להפיצם.

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתוב ביקורת על הספר