צלילת אש

צלילת אש

ריאן אזרקון הוא סלבריטאי יפה, עשיר ובאופן רשמי הרווק מס' 1 של התחנה.

ריאן נהנה מאור הזרקורים ומפרופיל תקשורתי גבוה לא רק בגלל מראהו המלבב אלא גם בשל ייחוסו כבנו של קפטן ידוע לשמצה ונכדו של אדמירל דיפלומט. הוא חי את החיים במסלול המהיר של סצנת המועדונים הכוללים סקס, סמים וצלילות אש. מעולם לא דרכה רגלו בעולם האמיתי ללא נוכחותו של שומר ראש והבועה שמקיפה אותו עומדת להתנפץ.

לאחר שחווה עם סבו התקפת טרור על שגרירות הוא סובל מסיוטים ורצון עז להתנתק ממשפחתו והמורשת שלה. כשאביו המרוחק והשתלטן נוקט בפעולה שנויה במחלוקת בסכסוך הבין כוכבי, ריאן הופך מטרה למתנקשים. העולם האמיתי מכריח אותו לצאת אל המקום האחרון בו היה רוצה להיות - המקדוניה, ספינתו של אביו.

על סיפון המקדוניה הוא נאלץ להתמודד עם ג'וס מוסי המוזר עם הג'טים הקשוחים ועם החיים באזור ספר. ריאן מתחיל להטיל ספק בכל מה שחשב שהוא יודע על המלחמה ועל אביו. הוא עומד להבין שהאויב שונה משחשב ושהתקשורת אכזרית בהרבה ממה שהכיר.

ילד מלחמה, הספר הקודם שכתבה לוואצ'י בעולם זה, זכה לשבחים רבים בארץ ובעולם.

בצלילת אש אנו זוכים לראות את העולם דרך עיניו של גיבור חדש, מורכב ושונה מאד מג'וס מוסי.

אנו צועדים ביחד עם ריאן שהופך מבגיר לבוגר לאורך הספר וזוכים לגלות פעם נוספת את כשרונה המרשים של לוואצ'י לבנות עולם זר, מבוסס דמויות ודרמה אנושית אמינה ומרגשת.

קארין לוואצ'י נולדה בגואינה, דרום אמריקה וגדלה באונטריו, קנדה. היא מחזיקה בתואר בכתיבה יוצרת ובספרות אנגלית. ספריה היו מועמדים לפרסי ג'ון וו. קמבל ליוצר החדש, לפרס אוררה פריקס המוענק ליוצר קנדי ולפרס ע"ש פיליפ ק. דיק. היא מתגוררת כיום בטורונטו.

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתוב ביקורת על הספר