גוף מארח

גוף מארח

מאת מחברת רב-המכר במקום הראשון של הניו יורק טיימס

מלאני סטריידר מסרבת להימוג.
אל עולמנו פלש אויב בלתי נראה. בני אדם הופכים פונדקאים לפולשים הללו, המשתלטים על מוחם בזמן שגופם נותר ללא פגע, וממשיכים בחייהם ללא שינוי למראית עין. מרבית האנושות נפלה בידיהם.
כשמלאני, אחת מבני האדם ה"פראיים" האחרונים, נלכדת, היא בטוחה שקִצה הגיע. נוודת, ה"נפש" הפולשת שקיבלה את גופה של מלאני, הוזהרה מהאתגרים שבחיים בתוך בן אנוש: הרגשות העזים, עומס התחושות, הזיכרונות החיים-מדי. אבל היה קושי אחד שנוודת לא צפתה: סירובה של הדיירת הקודמת בגופה לוותר על הבעלות על מוחה.
נוודת מגששת במחשבותיה של מלאני בתקווה לגלות את מקום הימצאותם של חברי המחתרת האנושית הנותרים. במקום זאת מלאני ממלאה את מוחה של נוודת בחזיונות האדם שמלאני אוהבת – ג'ארד, בן אנוש שעדיין חי במסתור. ללא יכולת להפריד את עצמה מתשוקות גופה, נוודת מתחילה לערוג לגבר שמוטל עליה לחשוף. כשכוחות חיצוניים הופכים את נוודת ואת מלאני לבעלות ברית בלית ברֵרה, הן יוצאות לחיפוש מסוכן וחסר ודאות אחר הגבר ששתיהן אוהבות.
 
סטפני מאייר, אחת הסופרות המלהיבות בימינו, מביאה לנו רומן מרתק ובלתי נשכח על עיקשותה של האהבה ועל עצם מהותה של האנושיות.
 
סטפני מאייר היא מחברת סדרת רבי-המכר "דמדומים". היא בוגרת תואר בספרות אנגלית מאוניברסיטת בריגהם-יאנג וחיה כעת באריזונה עם בעלה ושלושת ילדיהם. זהו ספרה הראשון למבוגרים. לפרטים נוספים על סטפני מאייר, בקרו ב-www.stepheniemeyer.com.

"סטפני מאייר היא תופעה מדהימה – מתוך בהירות מוחה ורוחה נולדת האפלה המוארת של סיפוריה. משום שלא משנה כמה כאב סובלות דמויותיה, סיפוריה של מאייר רוויים אור ותקווה".

- אורסון סקוט קארד, מחבר הסאגה של אנדר
 
"ספר פנטסטי, מלא כושר המצאה, מעורר מחשבה ורב-עוצמה. גוף מארח צריך לשאת עליו תווית אזהרה: הוא יאחז בך ויאלץ אותך להמשיך לקרוא עד השעות הקטנות של הלילה, ויאלץ אותך לחשוב לעומק, בלי להרפות, הרבה אחרי המילה האחרונה. סטפני מאייר לוכדת דמויות ומטפלת בקווי עלילה כרב-אומן – שילוב כלאיים בין סטיבן קינג לאייזיק אסימוב".
- רידלי פירסון, מחבר Killer Weekend
 
"מותחן פסיכולוגי מרתק, מלא רגש וייחודי. בגוף מארח סטפני מאייר נותנת משמעות חדשה ומפתיעה לביטוי 'חצוי בדעתו'!"
- קתרין נוויל, מחברת The Eight
 
 

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתוב ביקורת על הספר