עשייה חיובית

עשייה חיובית

גישת העשייה החיובית תסייע לכם

· לבצע את הדברים שצריך לבצע, מבלי להיכנע לרגשות
· להתגבר על תסכולים
· לאמץ עמדה חיובית וגמישות כלפי החיים
· לראות את המציאות בבהירות ולשנות את עצמכם בהתאם לתובנה הזאת

בספר זה, הכתוב בצורה ברורה ופשוטה, תמצאו הדרכה מקיפה שתסייע לכם לקחת את הפיקוד על חייכם ולצקת בהם יותר משמעות ועשייה. גישת העשייה החיובית היא דרך מעשית להתבוננות בעולם, המשלבת היגיון בריא עם שיטות מוריטה (Morita) ונייקן (Naikan) שהן שיטות פסיכותרפויטיות ידועות ביפן. דיוויד רינולדס הוא הוגה הגישה המבריקה בפשטותה וביעילותה. הוא מלמד אותנו כיצד לחיות בצורה מודעת וממוקדת, להתייחס למעשינו כאילו הם טקסים קדושים ולבצע אותם בתשומת לב רבה. רינולדס טוען ששביעות רצון היא משהו שצריך להרוויח בעשייה – השגת שלווה וסיפוק היא משימה שדורשת אימון ולמידה יומיומיים. בעזרת אנקדוטות מאלפות, תרגילים מעשיים וחוש הומור נפרשת בפניכם גישת העשייה החיובית על כל המשמעות הגלומה בה. הספר מרענן את זיכרונם של התלמידים המנוסים ומסייע לתלמידים החדשים בצעדיהם הראשונים.

דייויד ק. ריינולדס הוא מייסד גישת העשייה החיובית ומנהל Constructive Living Center בקוז-ביי שבאורגון, ארה"ב. הוא האדם המערבי היחידי שזכה לקבל את פרס קורה (Kora) ופרס מוריטה מאגודת מטפלי מוריטה ביפן. הוא סובל מפחד טיסות, אך טס בקביעות כדי להרצות ולהעביר סדנאות ברחבי העולם. הוא עושה את מה שצריך לעשות.

שימו לב ! במספר עותקים נפלה טעות ואחד מהעמודים (עמוד 40) חסר. לנוחיותכם, את העמוד החסר ניתן להוריד כאן תחת הלינק "פרק לדוגמא".