אש ודם

אש ודם

מאות שנים לפני האירועים המתוארים במשחקי הכס, התיישב בדרגונסטון בית טארגאריין,  המשפחה היחידה של שרי הדרקונים ששרדה לאחר חורבן ואליריה. אש ודם מספר על עלילות אותה משפחה, החל מאאיגון הכובש האגדי, היוצר של כס הברזל ועד למלחמת הירושה שכמעט קרעה לגזרים את השושלת הארוכה. וזאת בעלילה רחבת היקף המתארת דורות של בני טארגאריין שנלחמו כדי לשבת על אותו כס מפורסם.

מה באמת התרחש במהלך מחול הדרקונים? מדוע מסוכן כל-כך לבקר בוואליריה לאחר החורבן? מה מקורן של שלוש הביצים של דאינריז? אלה הן רק מקצת מן השאלות הנפתרות בספר זה, שנכתב מנקודת מבטו של מלומד בכיר מהמצודה, הבוחן את המארג האדיר של ההיסטוריה, שעד כה זכינו רק להצצות קטנות ממנה.

ג'ורג' ר. ר. מרטין חוזר אל העולם של שבע הממלכות ומציג לנו סאגה אדירה של מלכים, כובשים, לורדים תככנים, שוטים ערמומיים, ספטונים אדוקים ורוכבי דרקונים. ספר זה הגיע לראש מצעד רבי המכר בארה"ב וזכה לשבחי הביקורת.

"יצירת מופת". הסאנדיי טיימס

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתוב ביקורת על הספר

ביקורות הקוראים

blue sky peptide tadalafil online
Tadapoomb 05/07/2024 13:50:32

<a href=http://cialis.lat/discover-the-best-prices-for-cialis>non prescription cialis online pharmacy</a> In patients undergoing the luteal phase protocol, leuprolide acetate Lupron; TAP Pharmaceuticals, Deerfield, IL, USA was started at a dose of 10 U 0